Start Ogólna Pracowity październik w SPdP IIIA oraz SPdP IIIB
Pracowity październik w SPdP IIIA oraz SPdP IIIB PDF Drukuj Email
wtorek, 12 listopada 2019 18:13

Miesiąc październik był pracowitym miesiącem dla klas trzecich Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Uczniowie nabywali praktyczne umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym, ucząc się jednocześnie wykonywania pracy wolontariackiej. Podczas zajęć w pracowni gastronomicznej dominowały jesienne warzywa i owoce. 

Mieliśmy także przyjemność gościć absolwentów naszej szkoły - obecnie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Podczas wspólnie wykonywanej sałatki podzielili się z nami doświadczeniami o tym, jak wygląda ich życie i praca po ukończeniu naszej szkoły.

 
Free joomla 1.5 templates, hosting personal.

Zegar

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Bonawentura, Damian, Dobrogost,
Franciszek, Izabela, Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina, Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka

Do końca roku zostało 171 dni.
Zodiak: Rak

Cytaty

Świat jest księgą, a ci, co nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości