Mistrz tabliczki mnożenia 2026

Jak co roku, przed wakacjami, nasi uczniowie mieli okazję brać udział w kolejnej edycji konkursu matematycznego „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. To już czwarty raz, kiedy uczniowie klas IV-VIII mieli okazję zawalczyć o mistrzowski tytuł.

KLASYFIKACJA:

I miejsce ex aequo- Eryk Sobolewski i Mikołaj Raczyło

II miejsce – Miłosz Kasperowicz

III miejsce – Diana Sobocińska

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w przyszłym roku 🙂

GALERIA