Jak co roku, przed wakacjami, nasi uczniowie mieli okazję brać udział w kolejnej edycji konkursu matematycznego „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. To już czwarty raz, kiedy uczniowie klas IV-VIII mieli okazję zawalczyć o mistrzowski tytuł.
KLASYFIKACJA:
I miejsce ex aequo- Eryk Sobolewski i Mikołaj Raczyło
II miejsce – Miłosz Kasperowicz
III miejsce – Diana Sobocińska
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w przyszłym roku 🙂
