Realizując założenia Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj formę!”, uczniowie klas IV–VIII wraz z wychowawcami aktywnie kształtują dobre nawyki żywieniowe oraz dbają o aktywność fizyczną przez cały rok szkolny!
Realizując założenia Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj formę!”, uczniowie klas IV–VIII wraz z wychowawcami aktywnie kształtują dobre nawyki żywieniowe oraz dbają o aktywność fizyczną przez cały rok szkolny!