„Trzymaj formę” – aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie!

Realizując założenia Ogólnopolskiego Programu „Trzymaj formę!”, uczniowie klas IV–VIII wraz z wychowawcami aktywnie kształtują dobre nawyki żywieniowe oraz dbają o aktywność fizyczną przez cały rok szkolny!

#trzymajforme#zdrowie

OBRAZ